KLASSISKA F177

32 föremål
SOFFA, empire, Ryssland 1800-talets början.
Klubbat pris
1 550 EUR
Utropspris
400 EUR
KONSOLBORD, empire 1800-talets början.
Klubbat pris
1 900 EUR
Utropspris
700 EUR
MINIATYRBYRÅ, rokoko ca 1770, Sverige.
Klubbat pris
1 750 EUR
Utropspris
1 200 EUR
BYRÅ, gustaviansk 1800-talets början.
Klubbat pris
860 EUR
Utropspris
1 000 EUR
KONSOLBORD, gustavianskt 1700-talets slut.
Klubbat pris
820 EUR
Utropspris
1 000 EUR
SOFFA, Lindome 1700-talets slut.
Klubbat pris
840 EUR
Utropspris
700 EUR
SKRIVBORD, A.Vunsh, St:Petersburg 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 600 EUR
Utropspris
2 500 EUR
BYRÅ, rokoko 1700-tal, alm.
BYRÅ, rokoko 1700-tal, alm.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
2 000 EUR
SYBORD, Jacob, Ryssland 1800-talets början.
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
SPEGLAR OCH KONSOLBORD, ETT PAR, Finland ca 1820.
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
1 000 EUR
STOL, senbarock 1700-talets mitt.
Klubbat pris
470 EUR
Utropspris
400 EUR
KONSOLBORD OCH SPEGEL, Ryssland 1800-talets början.
Klubbat pris
1 200 EUR
Utropspris
1 500 EUR
SOFFA, gustaviansk 1700-talets slut.
Klubbat pris
580 EUR
Utropspris
1 000 EUR
POTTSKÅP, gustaviansk 1700-talets slut.
Klubbat pris
560 EUR
Utropspris
800 EUR
BOKSKÅP, gotiskt, 1800-talets början.
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
1 500 EUR
HÖRNBORD, gustaviansk 1700-talets slut.
Klubbat pris
500 EUR
Utropspris
1 000 EUR
BOKSKÅP, A.Vunsh, St:Petersburg 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
2 000 EUR
ÉTAGÈRE, A.Vunsh, St:Petersburg 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
1 500 EUR
BYRÅ, Rokoko, Sverige 1770-80.
Klubbat pris
1 383 EUR
Utropspris
1 800 EUR
SOFFA, empire, 1800-talets början.
Klubbat pris
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
SPELBORD, rokoko 1700-tal.
SPELBORD, rokoko 1700-tal.
Utropspris
1 500 EUR
BAROMETER, Frankrike 1700-tal, nyklassism.
Klubbat pris
620 EUR
Utropspris
800 EUR
SKRIVBYRÅ, gustaviansk 1700-talets slut.
Klubbat pris
900 EUR
Utropspris
1 500 EUR
STOLAR, 4+2 st. Sengustavianska 1700-talets slut.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
2 000 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

511. Vivianna Torun Bülow-Hübe, collier, silver, Stockholm 1951.
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
8 500

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK