OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, LANDSKAP.

Flamländskt 1600-tal. Olja på duk 88x110 cm.

Ytsmuts, färgbortfall, lagningar, skador.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

1 800
20 376
1 856
Utropspris
3 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
10 dec 2015 18:01
1 800 EUR
10 dec 2015 18:00
1 750 EUR
8 dec 2015 23:02
1 600 EUR
8 dec 2015 23:02
1 550 EUR
8 dec 2015 20:23
1 350 EUR
6 dec 2015 13:40
1 300 EUR
3 dec 2015 13:42
1 100 EUR
24 nov 2015 21:29
600 EUR
24 nov 2015 10:52
500 EUR