Toini Muona

(Finland, 1904-1987)
Toini Muona
(Finland, 1904-1987)

TOINI MUONA, FAT. Sign. TM, Arabia 1960-tal.

Röd och guld lysterglasyr. Diam. 16,2 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
385
4 058
441
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (8 bud)
10 nov 2015 15:59
385 EUR
10 nov 2015 15:59
365 EUR
10 nov 2015 15:11
320 EUR
25 okt 2015 4:38
300 EUR
22 okt 2015 16:25
280 EUR
21 okt 2015 12:53
40 EUR
20 okt 2015 21:48
35 EUR
20 okt 2015 11:16
30 EUR