Åke Mattas

(Finland, 1920-1962)
Åke Mattas
(Finland, 1920-1962)

ÅKE MATTAS, PORTRÄTT AV KERTTU WIKLUND.

Sign. Olja på duk 65x50 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 670
19 155
1 748
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (31 bud)
8 nov 2015 16:43
1 670 EUR
8 nov 2015 16:40
1 620 EUR
8 nov 2015 16:39
1 570 EUR
8 nov 2015 16:39
1 550 EUR
8 nov 2015 16:39
1 500 EUR
8 nov 2015 16:37
1 450 EUR
8 nov 2015 16:37
1 400 EUR
8 nov 2015 16:37
1 350 EUR
8 nov 2015 16:37
1 300 EUR
8 nov 2015 16:36
1 250 EUR
8 nov 2015 16:36
1 200 EUR
8 nov 2015 16:36
1 150 EUR
8 nov 2015 16:35
1 100 EUR
8 nov 2015 16:34
1 050 EUR
8 nov 2015 16:34
1 020 EUR
8 nov 2015 16:33
1 000 EUR
8 nov 2015 16:33
980 EUR
4 nov 2015 15:11
970 EUR
4 nov 2015 15:10
950 EUR
4 nov 2015 15:10
940 EUR
3 nov 2015 20:56
920 EUR
3 nov 2015 20:56
900 EUR
3 nov 2015 20:56
900 EUR
3 nov 2015 20:55
870 EUR
3 nov 2015 20:55
850 EUR
3 nov 2015 19:57
820 EUR
2 nov 2015 9:04
800 EUR
31 okt 2015 7:58
700 EUR
21 okt 2015 11:32
600 EUR
20 okt 2015 21:43
500 EUR
20 okt 2015 19:09
400 EUR