Viljo Hirvonen

(Finland)
Viljo Hirvonen
(Finland)

VILJO HIRVONEN, GOLVLAMPA, H 801. Stämplad Valaistustyö, H 801. 1970-talets förstahälft.

Foten klädd i svart läder, skärmen vitmålad metall och mässing. Justerbar höjd ca 165 cm.

Bucklor och sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 501
28 686
2 617
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (25 bud)
8 nov 2015 16:47
2 501 EUR
8 nov 2015 16:47
2 401 EUR
8 nov 2015 16:47
2 301 EUR
8 nov 2015 16:47
2 201 EUR
8 nov 2015 16:47
2 100 EUR
8 nov 2015 16:46
2 000 EUR
8 nov 2015 16:46
1 999 EUR
8 nov 2015 16:23
1 850 EUR
8 nov 2015 12:41
1 800 EUR
8 nov 2015 12:41
1 750 EUR
8 nov 2015 12:41
1 750 EUR
8 nov 2015 11:13
1 660 EUR
8 nov 2015 6:21
1 610 EUR
8 nov 2015 6:21
1 600 EUR
7 nov 2015 23:26
1 550 EUR
7 nov 2015 23:26
1 500 EUR
7 nov 2015 23:26
1 500 EUR
7 nov 2015 23:26
1 450 EUR
7 nov 2015 23:26
1 400 EUR
6 nov 2015 7:22
1 350 EUR
6 nov 2015 7:22
1 300 EUR
6 nov 2015 7:22
1 300 EUR
5 nov 2015 23:04
1 250 EUR
5 nov 2015 22:52
1 200 EUR
19 okt 2015 12:49
1 100 EUR