Leena Luostarinen

(Finland, 1949-2013)
Leena Luostarinen
(Finland, 1949-2013)

LEENA LUOSTARINEN, KOMPOSITION.

Sign. 1993. Blandteknik 75x56 cm.

Klubbat pris
1 100
12 452
1 134
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (32 bud)
11
23 apr 2015 15:08
1 100 EUR
23 apr 2015 15:08
1 050 EUR
11
23 apr 2015 15:08
1 000 EUR
23 apr 2015 15:08
980 EUR
11
23 apr 2015 15:08
960 EUR
23 apr 2015 15:08
940 EUR
11
23 apr 2015 15:07
920 EUR
23 apr 2015 15:07
900 EUR
11
23 apr 2015 15:07
880 EUR
23 apr 2015 15:07
860 EUR
11
23 apr 2015 15:06
840 EUR
23 apr 2015 15:06
820 EUR
11
23 apr 2015 15:06
800 EUR
23 apr 2015 15:06
780 EUR
11
23 apr 2015 15:06
760 EUR
23 apr 2015 15:06
740 EUR
11
23 apr 2015 15:05
720 EUR
23 apr 2015 15:00
700 EUR
23 apr 2015 14:22
600 EUR
22 apr 2015 19:26
550 EUR
10
22 apr 2015 17:37
500 EUR
9
20 apr 2015 13:26
425 EUR
17 apr 2015 9:22
405 EUR
8
17 apr 2015 1:54
320 EUR
16 apr 2015 17:05
300 EUR
11 apr 2015 8:28
210 EUR
5 apr 2015 13:59
120 EUR
4 apr 2015 19:30
110 EUR
3 apr 2015 21:39
100 EUR
3 apr 2015 8:25
60 EUR
2 apr 2015 18:52
55 EUR
2 apr 2015 15:46
50 EUR

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

106. Inger Persson, väggskulptur i form av fågel, stengods, Rörstrand, 1960-70-tal.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK