Robert Indiana

(USA, 1928-2018)
Robert Indiana
(USA, 1928-2018)

ROBERT INDIANA, INRAMAD MATTA. Chosen Love. Sign.R Indiana, numrerad 820/10.000 på tygetikett.

Handtuftad, 78x78 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
460
5 235
488
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (14 bud)
20 apr 2015 17:33
460 EUR
20 apr 2015 17:33
440 EUR
20 apr 2015 17:30
420 EUR
20 apr 2015 17:30
400 EUR
20 apr 2015 17:29
380 EUR
20 apr 2015 17:27
360 EUR
20 apr 2015 17:27
350 EUR
20 apr 2015 17:27
340 EUR
20 apr 2015 17:27
320 EUR
20 apr 2015 15:30
300 EUR
17 apr 2015 20:30
240 EUR
17 apr 2015 13:03
220 EUR
4 apr 2015 16:36
160 EUR
3 apr 2015 14:24
150 EUR