Samuli Heimonen

(Finland, Född 1975)
Samuli Heimonen
(Finland, Född 1975)

SAMULI HEIMONEN, "FRI".

A tergo sign. 2010. Olja på duk 45 x 50 cm.

Proveniens

Ville Valos samling.

Klubbat pris
1 300
14 716
1 340
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (29 bud)
8
22 apr 2015 16:07
1 300 EUR
22 apr 2015 16:07
1 250 EUR
8
22 apr 2015 16:05
1 200 EUR
22 apr 2015 16:04
1 150 EUR
8
22 apr 2015 16:03
1 100 EUR
22 apr 2015 15:52
1 050 EUR
8
22 apr 2015 15:52
1 000 EUR
22 apr 2015 14:07
980 EUR
22 apr 2015 14:07
960 EUR
22 apr 2015 14:06
930 EUR
22 apr 2015 14:03
910 EUR
22 apr 2015 14:03
900 EUR
22 apr 2015 10:31
880 EUR
22 apr 2015 10:31
860 EUR
22 apr 2015 10:25
840 EUR
22 apr 2015 10:25
820 EUR
21 apr 2015 20:27
800 EUR
21 apr 2015 9:29
720 EUR
20 apr 2015 23:05
700 EUR
20 apr 2015 20:10
540 EUR
15 apr 2015 8:32
520 EUR
14 apr 2015 21:50
500 EUR
14 apr 2015 13:51
370 EUR
14 apr 2015 12:42
350 EUR
9 apr 2015 10:29
320 EUR
5 apr 2015 8:08
300 EUR
4 apr 2015 18:28
270 EUR
2 apr 2015 22:13
250 EUR
2 apr 2015 19:41
200 EUR

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

10. Edvin Öhrström, vas, glas, ariel, Orrefors 1948.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK