43
592751

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
8 000 - 12 000 EUR
84 300 - 126 000 SEK
9 160 - 13 700 USD
Klubbat pris
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

SEGLATS.

Sign. Paris -83. Olja på skiva 24x33 cm.