254
554544

SKRIVBORD

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 800 - 21 100 SEK
1 720 - 2 290 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
SKRIVBORD

Regency. England 1800-talets början. Fanerad med olika träslag, mässingslister. Läderklädd skiva med två lådor i sargen. Bredd 63,5 cm, höjd 74 cm, längd 113 cm.