88
529281

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
126 000 - 157 000 SEK
13 600 - 17 000 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

STRANDBRÄNNINGAR.

Sign. 1890. Olja på duk 47x69 cm.