38
475975

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
61 900 - 82 600 SEK
6 870 - 9 150 USD
Klubbat pris
6 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

STRANDKLIPPOR.

Sign. Olja på duk 37,5x48 cm.