328
535469

RYSKA FÖRSILVRADE LJUSSTAKAR, ETT PAR.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 480 - 6 710 SEK
424 - 636 USD
Klubbat pris
300 EUR

Försilvrade Empire ljusstakar. Ryssland, ca 1820. Stämplade м.д.ф. Höjd 27 cm.

Sliten försilvring, bucklor.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?