145
495061

Pieter Jansz van Asch, tillskriven

(Nederländerna, 1603-1678)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
21 900 - 32 800 SEK
2 100 - 3 140 USD
Klubbat pris
(Nederländerna, 1603-1678)

LANDSKAP MED BYVÄG OCH MÄN.

Sign. Olja på pannå 50x67 cm.

Proveniens

Möjligen Rapps konsthandel, Stockholm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?