66
470515

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 600 - 28 300 SEK
2 060 - 2 580 USD
Klubbat pris
1 800 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

KUSTREMSA.

Sign. Olja på skiva 10x20 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

501. Vivianna Torun Bülow-Hübe, armband, silver och glas, egen verkstad sannolikt 1950-tal.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
22 000

ditt bud
Fair warning
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK