56
479633

Adolf von Becker

(Finland, 1831-1909)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
113 000 - 170 000 SEK
10 300 - 15 500 USD
Klubbat pris
Adolf von Becker
(Finland, 1831-1909)

LANDSKAP FRÅN SÖDER.

Sign. Sanary 1897. Olja på duk 48x65 cm.

Formgivare

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

554. Elsa Thoresen, "Brinnande jord III".
Utropspris
400 000 - 500 000 SEK
Budhistorik
640 000

ditt bud
620 000

ditt bud
600 000

ditt bud
580 000

ditt bud
560 000

ditt bud
540 000

ditt bud
520 000

ditt bud
500 000

ditt bud
480 000

ditt bud
460 000

ditt bud
440 000

ditt bud
420 000

ditt bud
400 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
Aktuellt bud:
640 000 SEK