53
478047

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
90 600 - 113 000 SEK
8 250 - 10 300 USD
Klubbat pris
7 500 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BÅTAR VID BRYGGAN.

Sign. 1881. Olja på skiva 27,5x48,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

501. Vivianna Torun Bülow-Hübe, armband, silver och glas, egen verkstad sannolikt 1950-tal.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK