384
431860

BROSCH, 18K guld, platina. Antikslipade diamanter ca 4.00 ct. Slutet av 1800-talet. Vikt 5,8 g.

Utropspris
3 500 - 3 800 EUR
36 500 - 39 700 SEK
3 960 - 4 300 USD
Klubbat pris

H-J/SI-I. Bredd 42 mm.

Bruksslitage.