250
469772

FYRA LITOGRAFIER, VYER ÖVER MOSKVA.

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 600 SEK
1 550 - 2 060 USD
Klubbat pris

Vy över Kreml, Lith de G. Engelmann, 39x57 cm. Russie, Vue Générale de Moscou, L. Turgis, 38x50 cm. Moscow, R. Bower, 31x52 cm. The Kremlin, Moscow, R. Bower, 25x33 cm. Tre kolorerade. 1800-tal. Med passepartout, oinramade.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

559A. Nils von Dardel, Sittande modell.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK