JARI ARFFMAN, Selen tonad gelatin silver print & selen polysulfid tonad gelatin silver print.
COUNTERPARTS, ST.PRAGBURG & UTOPIA. A tergo signerad och daterad 2002 & 2004, numrerad 2/3 & 5/6, bildstorlek à ca 46,5 x 31 cm.
Ej examinerad ur ram.
Modern Art Collection - MAC.
ST.PRAGBURG & UTOPIA.