406
464206

Sofia Wilkman

(Finland, Född 1956)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
27 500 - 33 000 SEK
2 660 - 3 190 USD
Klubbat pris

Sofia Wilkman
(Finland, Född 1956)

SOFIA WILKMAN, akryl på duk, a tergo signerad och daterad -97.

Buddha, 70 x 105 cm.

Sedvanligt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

388. Gustaf Theodor Folcker, salt- och pepparkar, ett par, silver, Stockholm 1842.
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
Aktuellt bud:
6 000 SEK