367
465503

Unto Ahjotuli

(Finland)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 600 - 17 000 SEK
1 240 - 1 550 USD
Klubbat pris
Unto Ahjotuli
(Finland)

UNTO AHJOTULI, olja på duk, signerad och daterad -88.

Konsensusträd, 120 x 90,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Proveniens

Modern Art Collection - MAC.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

516. Vivianna Torun Bülow-Hübe, ett par örhängen, sterlingsilver och pärlemor, Jakarta Indonesien.
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK