97
416521

Fanny Churberg

(Finland, 1845-1892)
Utropspris
20 000 - 25 000 EUR
227 000 - 283 000 SEK
20 900 - 26 100 USD
Klubbat pris
Fanny Churberg
(Finland, 1845-1892)

ÅLANDSKAP.

Sign. 1877. Olja på duk 48,5x67 cm.