64
423701

Woldemar Toppelius

(Finland, 1858-1933)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 700 - 34 000 SEK
2 090 - 3 130 USD
Klubbat pris
3 400 EUR
Woldemar Toppelius
(Finland, 1858-1933)

"MOTIV IFRÅN HELSINGFORS SKATUDDEN".

Sign. -91. Olja på duk 26x46 cm.