45
382416

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 700 - 34 000 SEK
2 090 - 3 130 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

RUNOSÅNGARE ONOILA.

Sign. Joensuu, runonlaulaja Onoila, -I-13. Pastell 57,5x39 cm.

Proveniens

Runolaulaja Omoila