168A
416055

Nikolay Petrovich Rybinsky

(Ryssland, Född 1835)
Utropspris
3 000 - 5 000 EUR
34 400 - 57 400 SEK
3 140 - 5 230 USD
Klubbat pris
3 600 EUR
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02
Nikolay Petrovich Rybinsky
(Ryssland, Född 1835)

LANDSKAP I KVÄLLSSOL.

Sign. Roma 1889. Olja på duk 63 x 50 cm.