162
423715

Peder Mork Mönsted

(Danmark, 1859-1941)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 700 - 20 900 SEK
1 700 - 2 270 USD
Klubbat pris
Peder Mork Mönsted
(Danmark, 1859-1941)

PEDER MORK MÖNSTED, olja på duk, signerad och daterad 1881.

Stormande hav. 22x46 cm.

Ytsmuts, färgbortfall.