154
423708

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 260 - 10 300 SEK
915 - 1 140 USD
Klubbat pris
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk.

"Red Jacket". 38,5x55 cm.

Ytsmuts, färgbortfall, skador.