524
394234

SMS: SAMLING AV ORGINAL MULTIPLAR.Olika tekniker, olika storlekar, edition 2000 st.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 800 - 28 500 SEK
2 120 - 2 650 USD
Klubbat pris

Bl.a: Arman, Richars Artschwager, Enrico Baj, James Lee Byars, John Cage, Christo, Walter de Maria, Marcel Duchamp, Richard Hamilton, Neil Jenney, On Kawara, Joseph Kosuth, Roy Lichtenstein, Bruce Nauman, Claes Oldenburg, Meret Oppenheim, Mel Ramos, Man Ray, Bernar Venet...

Sedvanligt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

404. Barbro Nilsson, matta, "Salerno grå", ("Kristianstad"), rölakan, 356 x 236 cm, signerad AB MMF BN.
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
Budhistorik
200 000

ditt bud
195 000

ditt bud
190 000

ditt bud
185 000

ditt bud
180 000

ditt bud
175 000

ditt bud
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
Aktuellt bud:
200 000 SEK