150
407254

Nanny Still

(Finland, 1926-2009)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 100 - 11 400 SEK
849 - 1 060 USD
Klubbat pris
920 EUR

Nanny Still
(Finland, 1926-2009)

SKÅL.

Nocturno. Sign. Nanny Still, Riihimäen Lasi Oy. Klart, rött och grönt glas. Diam. 24,5 cm.

Formgivare

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

340. Arne Vodder, vilstol med sidobord, Bovirke, Danmark 1950-tal.
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK