374
300879

TEKANNA, 84 silver, ben. Ivan Gubkin Moskva 1846. (hovleverantör fr.o.m. 1855 ).

Utropspris
400 - 600 EUR
4 220 - 6 320 SEK
458 - 687 USD
Klubbat pris
500 EUR

Invändigt förgylld. Höjd 12 cm, vikt 357 g.

Reparationer, små bucklor.