ST ALEKSIY, ST VARLAAM, ST EVDOKIYA. Gammaltroende skolan. Slutet på 1800-talet. 56X43,5 cm.
Infogad en reseikon, polyptyk, med scener från Evangeliet. Metal, emalj. 1700-tal.