286
368211

Aleksei Kondratevich Savrasov

(Ryssland, 1830-1897)
Utropspris
13 000 - 15 000 EUR
134 000 - 155 000 SEK
14 900 - 17 200 USD
Klubbat pris
21 000 EUR
Aleksei Kondratevich Savrasov
(Ryssland, 1830-1897)

BURLAKER VID VOLGA.

Sign. 1881. Olja på skiva 28x40 cm.