149
368537

Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 800 - 21 100 SEK
1 720 - 2 290 USD
Klubbat pris
1 000 EUR
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

LANDSKAP FRÅN ÅBO.

Sign. -11. Olja på skiva 29x45 cm.