130
339756

Pauli Partanen

(Finland, Född 1949)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 790 - 9 060 SEK
619 - 825 USD
Klubbat pris

Pauli Partanen
(Finland, Född 1949)

GLASSKULPTUR.

Blue Flora Fantasy. Sign. Pauli Partanen 2011. Blått och klart glas. Höjd 40 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

459. Wiwen Nilsson, salt- och pepparströare, 6 par, sterling silver och förgyllt silver, Lund 1951.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK