84 silver delvis förgyllda.
1. Slitna stämplar. St. Petersburg 1861-98. Ø 13,5 cm.
2. Fedor Gorbunov Moskva 1890 l. Ø 12,5 cm.
3. Slitna stämplar, Moskva 1877. Ø 12 cm.
Fatens sammanlagda vikt 240 g.