338
306968

Maria Alekseevna Feodorova

(Ryssland, 1859-1934)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 380 - 10 500 SEK
908 - 1 140 USD
Klubbat pris
800 EUR
Maria Alekseevna Feodorova
(Ryssland, 1859-1934)

VINTERKVÄLL.

Sign. Olja på duk 35x44 cm.