244
312336

Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 430 - 10 500 SEK
916 - 1 140 USD
Klubbat pris
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

ELIAS MUUKKA, olja på duk, sign. och dat. -24.

Våren kommer, 29 x 43,5.

Ytsmuts.