180
286920

Viktor Malmberg

(Finland, 1867-1936)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
28 500 - 34 100 SEK
2 650 - 3 190 USD
Klubbat pris
Viktor Malmberg
(Finland, 1867-1936)

"AHTI"

Sign. -09 1933. Brons, höjd 57 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

388. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Nyponblomman", rölakan, ca 297 x 203 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
50 000 SEK