"VINTERFÖNSTER".
Sign. -66-67. Olja på duk 101x131 cm.
Konstnärsgillet i Finland, Warschau, Budapest 1966.
Suhonen: Vionoja. Maalauksia - Målningar - Paintings 1935-1984, s. 124.