92
273696

ST. ANNA ORDEN III KLASS.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 600 - 28 300 SEK
2 060 - 2 580 USD
Klubbat pris
ST. ANNA ORDEN III KLASS.

56 guld, röd emalj. Stämplad Eduard. Ø 3,6 cm, vikt 9 g.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

268. Josef Frank, byrå, "Flora", Firma Svenskt Tenn, sannolikt 1970-tal.
Utropspris
600 000 - 800 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK