77
264675

EMALJBROSCH MED DIAMATER

Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
57 400 - 68 800 SEK
5 230 - 6 280 USD
Klubbat pris
6 000 EUR
EMALJBROSCH MED DIAMATER

56 guld, rosenslipade diamanter på ca 0,65 ct. Ljusröd emalj på guillochérat botten. Stämplad
AH (August Holmström) St. Petersburg 1880-talet. Mått 2,4 x 2,4 cm. Vikt 12,0 g.

Proveniens