250852

Nikolai Egorovich Sverchkov

(Ryssland, 1817-1898)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
67 900 - 90 600 SEK
6 190 - 8 250 USD
Klubbat pris
8 500 EUR
Nikolai Egorovich Sverchkov
(Ryssland, 1817-1898)

HÄSTMOTIV.

Sign. 1880. Olja på duk, 57x71 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

63. Berndt Friberg, vaser, 7 st, skålar, 5 st samt ask med lock, stengods, Gustavsbergs studio, ca 1963-68.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK