62
259140

RING

Utropspris
250 - 300 EUR
2 870 - 3 440 SEK
262 - 314 USD
Klubbat pris
460 EUR
RING

Guld 14K, ryska kontrollstämplar. Rosenstenar, rubin, peridot. Art nouveau från början av 1900-talet. Storlek 16- Vikt 2,8 g.