618
203623

SJÖKORT.

Utropspris
500 - 600 EUR
5 660 - 6 790 SEK
515 - 619 USD
Klubbat pris
SJÖKORT.

Carte de la Mer Baltique, contenant les bancs, isles et costes comprises entre L'Isles de Zelande et l'extreme du Golfe de Finlande.
H. van Loon, sannolikt utgiven av Depot de la Marine, Paris, 1600-talets senare del. 62x90,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Ljusa fläckar, vertikala mittveck.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

155. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Ängarna", flossa, ca 307 x 206 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Budhistorik
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
Aktuellt bud:
90 000 SEK