606
273131

KRISTALLKRONA.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
20 900 - 26 200 SEK
2 270 - 2 840 USD
Klubbat pris
KRISTALLKRONA.

För sex ljus. Förgylld mässingsstomme behängd med olikslipade prismor. Empire, tidigt 1800-tal. Elektrifierad. Höjd 100 cm. Diam. 80 cm.