533
257774

GULDBÄGARE

Utropspris
5 500 - 6 500 EUR
62 300 - 73 600 SEK
5 670 - 6 700 USD
Klubbat pris
7 000 EUR
GULDBÄGARE

18K guld. Ostämplad. Möjligen fransk. 1800-t. slut. Höjd 7,5 cm, vikt 206 g.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

412. Finn Juhl, fåtöljer, ett par, "FD 136", France & Daverkosen, Danmark, 1950-tal.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
36 000

ditt bud
35 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK