Mannerheim-korset nr 128, 27 jägabataljonens kors nr 362, rumänska kronans riddarskap, det kungliga st. Olofs riddarskap, Finlands vita ros, Summa korset, järnkorset samt 17 övriga krigs- och minnesmedaljer.
Korsen har slitage och emaljskador.