393
266893

SOCKENBUDSKALK

Utropspris
300 - 400 EUR
3 400 - 4 530 SEK
309 - 412 USD
Klubbat pris
200 EUR
SOCKENBUDSKALK

12 L silver. Norge 1800-tal. Graverad dekor. Svenska importstämplar. Höjd 10 cm, vikt 51 g.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

322. Axel Einar Hjorth, matbord, "Lovö", Nordiska Kompaniet, 1930-tal.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
50 000 SEK