388
273843

BÄGARE

Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
13 600 - 15 800 SEK
1 240 - 1 440 USD
Klubbat pris
900 EUR
BÄGARE

Silver, delvis förgylld med graverad dekor. Jonas Berg, Stockholm 1784. Höjd 22,5 cm, vikt 528 g.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

157. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Rutmattan med blått", rölakan, ca 235 x 118 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK